dinsdag 29 oktober 2013

Results Selection 2 Boulder 2013 (Crux)

Can be found here


Selected for the semi-finals of the Boulder 2013:

Belgian Champion 2012
Jan De Smit Magali Hayen

After Selection 1

Male
Olivier Mignon
Yannick Marchand
Marius Oniga
Raphael Fernandez
Robi Beirnaert
Arnaud Ansion
Jurgen Lis

Female 
Chloé Caulier
Heloise Doumont
Liesbeth Wulteputte
Maelys Gillart
Emilie Guérit
Fien De Laet
Adèle Lippert


After Selection 2
Male
Loïc Timmermans
Nicolas Farcy
Lukas Geukens
Vancayzeele Nicolas
Simon Lorenzi
Thomas Salakenos
Mathieu Pauwels

Female
Claudine Delseaux
Natasia Brucher
Julie Elseviers
Laure Guérit
Sandrine Clinckemaillie
Van Opbroecke Nathalie
Verhaeren Margot

maandag 21 oktober 2013

woensdag 2 oktober 2013

Registration Youth Boulder Cup 1 & 2

Op 19/10/2013 gaat in Bleau de 1e manche van de Youth Boulder Cup door.
La premiere manche du Youth Boulder Cup se deroule a Bleau, le 19/10/2013.

De 2e manche zal doorgaan op 9/11/2013 te Blok (Hoboken).
La 2ieme manche se deroule a Blok (Hoboken) le 9/11/2013.


Inschrijven/Registrer:

Registration Youth Boulder Cup 1 CLOSED (Bleau - 19/10/2013)

Registration Youth Boulder Cup 2 CLOSED (Blok 9/11)
(overview registrations)



Junioren, Youth A en Youth B kunnen zich via de YBC selecteren voor het Boulder Junior 2013bis te Hungaria (Leuven) op 23 november.
Les juniors, Youth A et Youth B peuvent se selectionner par le YBC pour le Boulder Junior 2013bis a Hungaria (Louvain) le 23 novembre.

De reglementen kan je vinden op de site van de BCCC (www.bccclimbing.be).
Les reglements peuvent etre trouve sur le site dus BCCC (www.bccclimbing.be).

De deelnemers worden in verschillende leeftijdscategorieën ingedeeld:
Les participants seront classifie, selon leur age:

Juniors, geboren in/nee en 95 en 96
Youth A,  geboren in/nee en 97 of 98
Youth B,  geboren in/nee en 99 of 00
Youth C,  geboren in/nee en 01 of vroeger ou plus tôt

Timing:

Youth D en C : 10u00 tot 12u30
Youth B : 11u00 tot 13u30
Youth A en Juniors : 13u30 tot 17u00

Na elke wedstrijd stellen we per categorie een individueel en een ploegenklassement op.
Apres chaque competition, il y a une classement individuele et d'equipe.

Prix / Prijs:
Per selectiewedstrijd 10€